Sun. Jul 12th, 2020

Şirket Dahiliniz Artık Cebinizde

En İyi Fiyat için Bize Ulaşın.
Kurumsal Web Sayfamız : www.mskglobal.net

İletişim 
satis@mskglobal.net 
+90 212 989 0 675 (MSK)
+90 212 324 48 44

Mitel-Mx-One

Ip Santral

Türkiye ‘de ve farklı ülkelerde , uluslararası proje deneyimlerimiz ve çözüm ortaklarımızla olan güçlü bağlantılarımız sayesinde size en uygun IP santral çözümlerini sunuyoruz. Bu sayede firmanız kısa zamanda kara geçmeye başlar. Aynı zamanda kesintisiz ve sağlıklı bir telefon ağına sahip olursunuz. Bu sistemleri sadece sesli arama yapmakla kalmaz.

-Görüntülü görüşme de yapabilirsiniz.

-Müşterileriniz ve personel içi görüşmeler kayıt altında tutulur.

-Farklı santral fonksiyonları sayesinde konferans,uyandırma, rahatsız edilmeme, vb.. özelliklere de kavuşabilirsiniz.

cp960-cpw90-large_1

VoIP Telefonu Nedir?

SIP telefonu ya da Softphone olarak da bilinen VoIP telefonu, internet gibi bir IP ağı üzerinden telefon aramaları gerçekleştirmek ve iletmek üzere Voice Over IP (VoIP) kullanır. VoIP standart telefon sesini internet üzerinden iletilebilen dijital bir formata ve de internetten gelen dijital telefon sinyallerini standart telefon sesine dönüştürür. Bir VoIP telefon, kullanıcıların herhangi bir softphone, cep telefonu veya sabit hatta VoIP kullanarak telefon aramaları gerçekleştirmelerini sağlar. Bir VoIP telefonu, basit bir yazılım tabanlı softphone ya da normal telefon gibi görünen bir donanım aracı olabilir.

Untitled 5

Bulut
Santral

Bulut santral ya da cloud santral olarak adlandırılan santraller size bir donanım maliyeti oluşturmadan server üzerinde çalışan santral sistemidir. Bu sistem için tek ihtiyacınız olan internetinizin olmasıdır. Sistem üzerinden ip telefonlarınıza ya da soft phone denilen cep telefonu uygulamaları ile haberleşme sağlayabilirsiniz. Belirlediğiniz dahili numaralarını santraliniz sayesinde ücretsiz olarak arayabilir ve bunları (dilerseniz) kayıt altına alabilirsiniz. Diğer arama yapmak istediğiniz operatörleri ister sizin belirlediğiniz ya da bizden istediğiniz operatör aracılığı ile size sunuyoruz.

fortel-p256-telefon-santrali

Analog Santral

Analog santral; genellikle küçük ve orta ölçekli işletmelerde tercih edilen, iletişimi merkeze bağlı kablolar aracılığıyla sağlayan modüler bir sistemdir. Analog santrallar küçük ve orta ölçekli firmaların iç ve dış görüşmeleri bu santral üzerinden yönetilmektedir.

Projelerinize Özel Fiyat Almak ya da Bayilik için
satis@mskglobal.net üzerinden bize ulaşın